پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک در جردن

نمایندگی پاناسونیک در تهران

شرکت کامتل نمایندگی پاناسونیک، پیشرو در ارائه خدمات تعمیر و فروش محصولات این برند، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. دو المان تخصص و تجربه در کنار داشتن امکانات و ملزومات مورد نیاز موجب شده تا خدمات ارائه شده در این مرکز، همراه با بالاترین کیفیت و سرعت بالا به کاربران گرامی ارائه گردد.

نمایندگی پاناسونیک از تعمیرکاران مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات دستگاه های اداری پاناسونیک استفاده می کند که توانایی رفع هر گونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه ها را دارا می باشند. تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری دستگاه های پاناسونیک در نمایندگی این شرکت، کامتل با گارانتی و ضمانت و در کمترین زمان به کاربران ارائه می گردد. شعار همیشگی نمایندگی پاناسونیک در تهران، کسب رضایت مشتری و ارائه خدمات با کیفیت در حوزه تعمیرات می باشد.

نمایندگی پاناسونیک در جردن

زمانی که دستگاه به نمایندگی جهت تعمیرات به این مرکز تحویل داده می شود در سریعرین زمان ممکن کارشناسان و تعمیرکاران با بررسی و عیب یابی دستگاه از علل بوجود آمدن خرابی آگاهی پیدا کرده و شروع به ترمیم آن ها می کنند. این واحد با در اختیار داشتن ابزارآلات پیشرفته، امروزه توانایی تعمیر هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری پاناسونیک را دارا می باشد.

در طی فرایند تعمیرات ممکن است تعمیرکاران با قطعه ای مواجه شوند که بدلیل ایراد و نقص نیازمند تعویض است. در این مرکز از قطعات معیوب، دسته دوم و یا غیر اورجینال استفاده نخواهد شد. ویژگی دیگر استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پاناسونیک، افزایش طول عمر دستگاه و عملکرد مناسب این است. علاوه بر این ها در روند تعمیرات، عیب یابی دقیق کارشناسان مرکز باعث می شود که فقط قطعه معیوب از دستگاه خارج و جایگزین شود.

کامتل هم اکنون یکی از اصلی ترین مراکز تهیه محصولات برند پاناسونیک در بین سازمان ها ، کارخانه جات و شرکت ها است.