سانترال

اطلاعاتی درباره قیمت سانترال پاناسونیک 6 به 16

اطلاعاتی درباره قیمت سانترال پاناسونیک 6 به 16
 

اطلاعاتی درباره قیمت سانترال پاناسونیک 6 به 16

پاناسونیک از قدرتمند ترین برندها در ضمینه ی تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی است .سانترال ها و مراکز تلفن  پاناسونیک طیف وسیعی از نیاز های کاربران را برطرف می سازند . از جمله قابلیت های مورد توجه مراکز پاناسونیک ماژولار بودن آن هاست.این مراکز بسیار انعطاف پذیر هستند و در حین این انعطاف پذیری از پایداری و استبلیتی بسیار بالایی برخوردار هستند.

 

سانترال پاناسونیک در ظرفیتهای پایین و خانگی شروع می شود به ظرفیتهای تا با لای ۱۰۰۰ داخلی وبیشتر نیز میتواند گسترش داده شود . سانترال پاناسونیک قابلیت تلفن گویا کارت  های رله در بازکن بیسیم های دکت شبکه خصوصی و استفاده در شرایط دفاترسازمانی متعدد را نیز دارد پاناسونیک میتواند با استفاده از خروجی پرت سریال ریپرتی از مکالمات داخلی ویا خروجی های به سمت بیرونی را به شما میدهد.سانترال پاناسونیک مدل KX-TEM824 ظرفیت اولیه 6 خط شهری و 16 داخلی دارد و این ظرفیت قابل افزایش به 8 خط ورودی و 24 خروجی می باشد. این دستگاه به سانترال 6 به 16 پاناسونیک شهرت یافته است.

قایبلیت های تلفن گویا (دیزا)، کالر آیدی و در بازکن با اضافه نمودن کارت های مربوطه روی این دستگاه سانترال قابل استفاده می باشد.

اطلاعاتی درباره قیمت سانترال پاناسونیک 6 به 16

همان طور که اشاره شد مرکزتلفن هایبرید پاناسونیک KX-TEM824 دارای ظرفیت اولیه 6 خط شهری و 16 داخلی بوده و قابلیت ارتقای ظرفیت به 8خط شهری و 24 داخلی را دارا می باشد. این دستگاه سانترال برای کسب و کارهای متوسط که بیش از 8 کاربر یا 3 خط تلفن دارند طراحی و تولید گردیده است. این سانترال ظرفیت متوسط با پشتیبانی از کلیه قابلیت ها و امکانات تلفنی قبل از تماس، حین گفتگو و پس از ترک میز کار به یک انتخاب ویژه برای شرکت های متوسط تبدیل شده است.

در حال حاضر تعداد بی شماری از شرکت ها در داخل ایران از این دستگاه برای سیستم تلفنی خود استفاده می نمایند. قابلیت های که در شرکت های متوسط از اهمیت زیادی بروردار هستند مانند تلفن گویا و کالر آیدی و دربازکن در این محصول پشتیبانی می شوند. با توجه به ابعاد کوچک و قابلیت نصب روی دیوار می توانید در هر جایی در کنار میز کار یا داخل کمد این مرکز تلفن را نصب نمایید.

منبع :مجموعه وبسایت های شرکت کامتل