فناوری

والپیپرهای بی نظیر توسط اپلیکشن Wallpapers for Me

والپیپرهای بی نظیر توسط اپلیکشن Wallpapers for Me

بی شک همه ما به دنبال طرح های شکیل وزیبایی برای پیش زمینه گوشی موبایل خود هستیم ،از اینرو در این زمینه اپلیکشن های متفاتی را مورد استفاده قرار دادیم.

Wallpapers for Me  اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که شما به کمک آن می‌توانید به آرشیوی آنلاین ، جامع وکامل از تصاویر زمینه دسترسی داشته باشید.قابل ذکر است که : تصاویر زمینه معمولاً از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردارند. این موضوع، از سال‌ها پیش که گوشی‌های موبایل صفحه‌نمایش‌های کوچک‌تر از ۳ اینچ داشتند، تا به امروز و ظهور فبلت‌ها ادامه داشته و با بزرگ‌تر شدن صفحه‌نمایش‌ها، محبوبیت استفاده از این تصاویر نیز افزایش پیدا کرده است.

 

از همین رو، تعداد زیادی اپلیکیشن در زمینه‌ی ارائه‌ی مجموعه تصاویر زمینه وجود دارد که معمولاً اکثر آن‌ها، یا با تعداد کم تصاویر مواجه هستند یا با کیفیت‌های پایین، اما باید گفت  Wallpapers for Me اپلیکیشنی فوق‌العاده برای گوشی‌های اندروید است که وسواس بسیاری در انتخاب تصاویر به کار برده و تمامی تصاویر آن از کیفیت‌های چشم‌گیر مانند FullHD برخوردارند. در واقع می‌توان گفت که پایین‌ترین کیفیت موجود در این برنامه، HD بوده که با توجه به رزولوشن‌های موجود در بین اکثر تلفن‌های همراه، بدون شک اکثر کاربران از تصاویر موجود در این آرشیو آنلاین لذت خواهند برد.

والپیپرهای بی نظیر توسط اپلیکشن Wallpapers for Me

 

مهم‌ترین موضوعی که بعد از اولین ورود شما به این  نرم‌افزار، توجه‌ شما را جلب خواهد کرد، رابط کاربری فوق‌العاده زیبای این اپلیکیشن است که محیطی کاملاً گویا و چشم‌نواز را به وجود آورده و یکی از بهترین اپلیکیشن‌های تصاویر زمینه را در اختیار کاربران قرار داده است. آرشیو برنامه در حال حاضر شامل صدها تصویر جذاب با کیفیت‌های فوق العاده است و همانطور که توسعه دهنده‌ی آن قول داده است به طور روزانه نیز به این آرشیو افزوده می‌شود. اگر به دنبال یک اپلیکیشن والپیپر آنلاین هستید که تصاویر موجود در آن از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردار باشند، و همچنین رابط کاربری آن تجربه‌ای دلنشین را در اختیار شما بگذارد، Wallpapers for Me یکی از بهترین انتخاب‌های ممکن برای شما خواهد بود. درادامه سعی داریم که چندین نکات مثبت این اپلیکشن را ذکر کنیم،با ما همراه باشید…

نکات مثبت:

۱-تصویرFULL HD

۲-اضافه شدن روزانه تصاویر جدید

۳-امکان دانلود باکس ها به طور مجزا

منبع :مجموعه وبسایت های شرکت کامتل