سانترال

معرفی کارت های TDA 600

 
معرفی کارت های TDA 600

کارت های سانترال KX-TDA600 و KX-TDA620
کارت خط شهری آنالوگ
کارت سانترال KX-TDA6181 :
کارت خط شهری آنالوگ (خطوط شهری ۸ رقمی مخابرات) می باشدکه ۱۶ پورتی است و ۱۶ خط شهری توسط این کارت روی سانترال فعال می شود . این کارت مخصوص دستگاه های TDA600 و TDE600 پاناسونیک می باشد،که هر کارت نیاز به یک Slot آزاد دارد. ۲ عدد کارت اختیاری ۰۱۹۳ (Caller ID) روی این کارت قرار می گیرد.

کارت خط داخلی آنالوگ

کارت سانترال KX-TDA6174 بدون شماره انداز :
کارت خط داخلی آنالوگ ۱۶ پورتی است که روی دستگاه TDA600 و TDE600 پاناسونیک قرار می گیرد و ۱۶ خط داخلی آنالوگ را فعال می کند. این کارت گوشی های آنالوگ پاناسونیک را ساپورت می کند و به یک Slot آزاد نیاز دارد.

کارت سانترال KX-TDA6178 با شماره انداز :
کارت خط داخلی آنالوگ ۲۴ پورتی است که روی دستگاه TDA600 و یا TDE600 پاناسونیک قرار می گیرد و ۲۴ خط داخلی آنالوگ را فعال می کند که قابلیت  (Caller ID CIِِD) دارد.گوشی های آنالوگ پاناسونیک سری KX-TS روی این کارت ساپورت می شود.

کارت خط داخلی دیجیتال

کارت سانترال KX-TDA0172 :
این کارت دیجیتال است و ۱۶ پورت دیجیتال توسط آن روی دستگاه فعال می شود. تفاوت این کارت با کارتهای آنالوگ در این است که سرعت بالاتری دارد همچنین روی این کارتها قابلیت DXDP فعال است یعنی ۱۶ داخلی را می توان از طریق این قابلیت به ۳۲ داخلی تبدیل کرد. همچنین گوشی های دیجیتال سری KX-T , KX-DT روی این کارت فعال می شود.

کارتCALLER-ID(شماره انداز)
کارت سانترال KX-TDA0193 :
کارت شماره انداز یا Caller ID می باشد که ۸ پورتی است و شماره ی ۸ خط شهری را به شما نشان می دهد . در صورتی که شما گوشی های دیجیتال در مجموعه داشته باشید و از این کارت روی سانترال خود استفاده کنید به شما امکان می دهد که بتوانید شماره فرد تماس گیرنده را روی Display گوشی خود مشاهده نمائید. لازم به ذکر است که این کارت روی کارت شهری با پارت نامبر ۰۱۸۰ و ۰۱۸۱ قرار می گیرد و نیازی به اسلت اضافه ندارد .

کارت آپشن دیزا

کارت سانترال KX-TDA0190 و KX-TDA0191 :
کارت آپشن دیزا همان کارت اپراتور گویا یا منشی تلفنی است و به شما امکان می دهد که بتوانید شرکت خود را معرفی کرده و برای قسمت های مختلف مجموعه ی خود داخلی معرفی نمائید که تا ۶۴ زیر مجموعه (یعنی ۸ داخلی و هر داخلی ۸ زیر مجموعه روی آن فعال می شود).
این کارت علاوه بر اینکه حجم کاری اپراتور را کاهش می دهد به تماس گیرنده نیز این امکان را می دهد که بتواند مستقیم شماره ی داخلی مدنظر خود را گرفته و دیگر نیازی به انتظار و یا ارتباط با اپراتور نداشته باشد.

کارتDOOR PHONE (درب بازکن)
کارت Door Phone دو نوع است که در زیر شرح داده می شود:
کارت سانترال KX-TDA0161 :
این کارت ۴ پورتی است و برای اتصال به Door Phone های ۳۰۸۶۵ و ۷۷۶۵ استفاده می شود. این کارت تا ۴، Door Phone و رله درب بازکن را ساپورت می کند.کارت درب باز کن بر روی کارت ۰۱۹۰ (کارت آپشن) قرار می گیرد.

کارت سانترال KX-TDA0162 :
این کارت ۲ پورتی است و برای اتصال به Door Phone های ۳۰۸۶۵ و ۷۷۶۵ استفاده می شود، که ۲، Door Phone و رله درب بازکن را ساپورت می کند و روی کارت ۰۱۹۰ (کارت آپشن) قرار می گیرد.

کارت ip extension

کارت سانترال KX-TDA0470 :
این کارت دارای ۱۶ داخلی IP می باشد که برای گوشی های سری NT پاناسونیک استفاده می شود. این کارت نیاز به یک Slot آزاد روی دستگاه سانترال دارد که حداکثر ۴ کارت را می توان روی TDA100 و ۸ کارت روی TDA200 فعال نمود. بنابراین تا ۱۶ گوشی IP را میتوان توسط این کارت فعال نمود.

کارت ریموت

کارت سانترال KX-TDA0196 :
کارت ۰۱۹۶ که روی TDA100,200,600 قرار می گیرد،یک کارت مودم آنالوگ است که برای برقراری ارتباط از راه دور،روی کارت پردازنده اصلی قرار می گیرد.

کارت ip gateway

کارت سانترال KX-TDA0484 :
پارت نامبر این کارت KX-TDA0484 می باشد که وقتی این کارت روی دستگاه سانترال شما قرار می گیرد به شما امکان می دهد بتوانید چند دستگاه از سری دستگاه های TDA و یا TDE را به هم مرتبط کنید.این کارت ۴ پورتی است و تا ۴ ارتباط IP را پشتیبانی می کند.
این کارت نیاز به یک Slot آزاد روی دستگاه و نیاز به روتر و ارتباط VPN دارد.
برای راه اندازی هر ارتباط (هر سایت) یک کارت ۰۴۸۴ مورد نیاز است که به سیستم های پاناسونیک امکان انتقال تماس و برقراری ارتباط بین نقاط مختلف را می دهد.
این سیستم نرم افزار پیشرفته ای دارد به طوری که به منشی امکان می دهد همه مکالمات و تماس ها را به گوشی یک کاربر در یک سایت ثانوی انتقال بدهد.

کارت سانترال KX-TDA0490 :

پارت نامبر این کارت KX-TDA0490 می باشد که وقتی این کارت روی دستگاه سانترال شما قرار می گیرد به شما امکان می دهد بتوانید چند دستگاه از سری دستگاه های TDA و یا TDE را به هم مرتبط کنید.این کارت ۱۶ پورتی است و تا ۱۶ ارتباط IP را پشتیبانی می کند.
این کارت نیاز به یک Slot آزاد روی دستگاه و نیاز به روتر و ارتباط vpn دارد.
برای راه اندازی هر ارتباط (هر سایت) یک کارت ۰۴۹۰ مورد نیاز است که به سیستم های پاناسونیک امکان انتقال تماس و برقراری ارتباط بین نقاط مختلف را می دهد.
این سیستم نرم افزار پیشرفته ای دارد به طوری که به منشی امکان می دهد همه مکالمات و تماس ها را به گوشی یک کاربر در یک سایت ثانوی انتقال بدهد.

کارت رابط باکس های سانترال

کارت سانترال KX-TDA6110 :
این کارت روی سانترال TDA600 یا TDE600 پاناسونیک قرار می گیرد و ارتباط این دستگاه با دستگاه TDA620 را برقرار می نماید. هم چنین می توان ۲ کارت ۶۱۱۱ روی کارت ۶۱۱۰ قرار داد و ارتباط دستگاه دوم و سوم TDA620 با دستگاه پایه TDA600 یا TDE600 را برقرار نمود.

کارت سانترال KX-TDA6111 :
این کارت،کارت افزایش قفسه اختیاری است.این کارت روی کارت ۶۱۱۰ قرار می گیرد و می توان دستگاه دوم و سوم TDA620 یا TDE620 را به دستگاه اصلی TDA600 یا TDE600 وصل کرد.

منبع :مجموعه وبسایت های شرکت کامتل