فناوری

رونمایی از نمایشگر ۷۰اینچی توسط شرکتDELL

رونمایی از نمایشگر ۷۰اینچی توسط شرکتDELL

 

دربخش اول قصد داریم توضیحاتی مختصر درباره کمپانی DELL در اختیار شما قرار دهیم:

تاریخچه شرکت دل (DELL CORPORATION)

شرکت «دل» بر پایه یک مفهوم ساده شکل گرفت: فروش مستقیم سیستم‌های رایانه‌ای به مصرف‌کننده. گرچه مایکل دل در سالهای پیش از ۱۹۸۴ که شرکت را بااین دیده تاسیس کرد عملا با فروش تمبر و یا روزنامه آن را آزموده و به آن دل بسته بود. پس از آن با خرید دستگاههای رایانه و بازکردن آن و به هم ریختن و تعویض و تبدیل اجزای آن، دستگاه جدید را برای فروش عرضه می‌کرد.
مایکل دل دریافته بود که با حذف واسطه‌های فروش و عــــرضه مستقیم رایانه به مصرف‌کننده نهایی می‌تواند سریعتر و ارزان‌تر خدمات خود را به مشتری ارائه دهد. او همین رویکرد بی‌واسطه‌بودن را در شــــاکله سازمانی که تاسیس کرد به‌کار برد.

کمپانی  «دل» در یک نگاه (DELL CORPORATION)

سابقه: ۲۲ سال (تاسیس: ۱۹۸۴)

بنیانگذار: مایکل دل

حوزه فعالیت: تولید و فروش سیستم‌ها و تجهیزات رایانه‌ای

ویژگی: ابداع مدل مستقیم در عرضه رایانه و سپس فروش مستقیم اینترنتی

فروش (۲۰۰۵): ۵۶ میلیارد دلار

تعداد کارکنان (۲۰۰۵): ۶۵۲۰۰ نفر

رتبه درFORTUNE۵۰۰ : ۸۴

مدیرعامل: کوین رولینز

رئیس هیئت مدیره: مایکل دل

چشم‌انداز و ماموریت شرکت «دل»DeLL

«دل» در سال ۱۹۸۴ با یک چشم‌انداز ساده شرکت را تاسیس کرد: مطابق سفارش مشتری مستقیما آن‌طور که او می‌خواهد و آنچه که او می‌خواهد می‌فروشیم. ۲۰ سال پس از آن تاثیر این دیدگاه در شرکت کاملا روشن است. بیانیه ماموریت شرکت چنین است: می‌خواهیم موفق‌ترین شرکت رایانه‌ای در جهان در ارائه بهترین تجربه‌ها به مشتریان باشیم.

 

رونمایی از نمایشگر ۷۰اینچی توسط شرکتDELL

 

این روزها شاهد تولید نمایشگرهایی با تکنولوژی‌های جدید و در ابعادهای  مختلف هستیم. می دانیم کمپانی  DELL که در زمینه تولید نمایشگرها فعالیت دارد نمایشگر ۷۰ اینچی و لمسی جدید خود را معرفی کرده است.Sam Paper  شخصی است که ساعت‌ها زمان را برای ایجاد یک ارائه با پاورپوینت صرف کرده تا آن را در اداره خود به نمایش درآورد و حالا وی احساس می‌کند در انجام این کار شکست خورده است. گرچه جداول وی کامل بوده و محاسبات ریاضی او نیز چندین‌بار بررسی شده‌اند، اما این شخص تشخیص داده که یک جای کار اشگال داشته  و چیزی در اسلاید وی کم است.

قطعا ناظر‌های این کارمند دوست‌ دارند تا برای بحث‌ها و گفتگو‌های شرکت کمترین هزینه را داشته باشند، اما Sam Paper واقعا به آمار و ارقام شرکتی اهمیت می‌دهد؟ هر کسی این موضوع را می‌داند که چیزی مثل آب معدنی را نمی‌توان به مدت طولانی نگه‌داری کرد و این در شرایطی است که موردی مثل کشمش را می‌توان هفته‌ها نگهداری کرد.

آنچه گفته شد آمار مهمی است که Sam Paper می‌خواهد اهمیت آن‌ها را در اسلاید خود یادآور شود. اما وی چگونه می‌تواند اینکار را انجام دهد و داده‌های مد نظر خود را به بهترین شکل ممکن ارائه کند؟

شاید بتوان یک نمایشگر ۷۰ اینچی لمسی که می‌تواند از ۱۰ لمس همزمان پشتیبانی کند را برای به نمایش درآوردن اسلاید‌ها، بکار فردی مثل Sam Paper بیاید.

کمپانی DELL چنین محصولی را تولید و معرفی کرده و همانطور که گفته شد این نمایشگر بیشتر به درد ارائه‌های داخل شرکت‌ها و کاربردهای این چنینی مناسب است.

 

منبع :مجموعه وبسایت های شرکت کامتل